Yankee Candle – moje ulubione świece

Bardzo lubię świece zapachowe i uważam, że są one świetną ozdobą każdego domu. Oprócz tego oczywiście mają one niezwykłe właściwości jeżeli chodzi o aromaterapię. Lubię świece, które mają orzeźwiające zapachy i takie najczęściej wybieram do swojego domu. Z mocnych zapachów lubię te z dodatkiem kokosa albo czekolady.

Yankee Candle są łatwo dostępne w sklepach

yankee candle sklepMoją ulubioną firmą produkującą świece zapachowe jest zdecydowanie Yankee Candle. Świece te są łatwo dostępne – kupuję zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym. Jeżeli chodzi o świece Yankee Candle sklep stacjonarny to dobry wybór jeżeli nie zna się jeszcze danego zapachu. Jeżeli widzę, że wypuszczana jest jakaś nowa kolekcja świec to zawsze idę sprawdzić ją do sklepu stacjonarnego i kupuję np. wosk. Jeżeli zapach sprawdzi mi się w domu to wtedy kupuję dużą świecę o danym zapachu. Myślę, że niewiele osób wie ale Yankee Candle produkuje nie tylko świeczki ale też np. bardzo fajne i dobrze sprawdzające się kominki do wosków. Ostatnio w sklepie on-line trafiłam na super zestaw – biały, elegancki kominek do wosków z pięcioma różnymi zapachami wosków w bardzo korzystnej cenie. Od razu go kupiłam i przy okazji uzupełniłam zapasy swoich ulubionych świeczek. Zamówienie jak zawsze przyszło do mnie bardzo szybko i w stanie idealnym, co w przypadku świec umieszczonych w szkle i kominka było właściwie kluczowe.

Myślę, że każdy miłośnik świec zapachowych zna moją ulubioną firmę i wie jak dobre świece firma ta produkuje. Cieszę się, że produkty tej firmy są łatwo dostępne dzięki czemu mogę mieć w swojej kolekcji tak dużo różnych świec i ciągle mogę wypróbowywać nowe zapachy. Przez to, że świece są bardzo popularne i łatwo dostępne to też ich ceny są naprawdę korzystne.