Wymarzona kuchnia na wymiar

 

Remont kuchni był czymś, o czym marzyłam od dawna. Uwielbiam gotować i spędzam w kuchni bardzo dużo czasu, jednak kuchnia ze względu na to jak wyglądała nie była moim ulubionym pomieszczeniem w domu. Bardzo chciałam to zmienić, więc kiedy w końcu mieliśmy robić remont kuchni chciałam by była po prostu idealna i zaplanowałam ją w każdym aspekcie. Najważniejsze były dla mnie dostosowane do mojego gustu i potrzeb meble.

Kuchnia na wymiar z Lublina

kuchnie na wymiar produkowane w lubinieMieszkamy z mężem w Zamościu, jednakże po odwiedzeniu kilku firm specjalizujących się w robieniu mebli na wymiar żadna oferta nam się nie podobała i nie wychodziła na przeciw naszym oczekiwaniom, które przyznaję były dość duże. Jednak nie poddałam się i szukałam dalej. Ludzie chwalą sobie kuchnie na wymiar produkowane w Lubinie, więc to właśnie tam pojechaliśmy z mężem by znaleźć odpowiedniego profesjonalistę, który wykona dla nas wymarzone meble, które będą służyły nam przez wiele lat. Zależało mi na meblach w bardzo ciemnym kolorze, jednak nie czarnym, by były przeciwwagą do ścian koloru limonki, na które zdecydowałam się w kuchni. Blat miał być laminowany marmurowy, również w ciemnych kolorach. Meble oczywiście musiały być dostosowane do mojego wzrostu. Na szczęście, wszystko udało się zamówić i nie było problemu z ich produkcją. Kuchnia pod względem wymiarów i wyglądu dopasowana jest do pomieszczenia idealnie. Jest to kuchnia bardzo funkcjonalna i ciesze się, że zdecydowałam się na tak dużo szafek z szufladami (co początkowo odradzał mi mąż).

Jestem zachwycona moją nową kuchnią! Mogłabym spędzać w niej cały dzień. Jest ona dopasowana do moich potrzeb, na czym zależało mi najbardziej. W końcu mogłam poukładać wszystko w szafkach tak jak chciałam i na nic nie brakuje mi miejsca.