Najlepszy zespół weselny

Gdy brałam ślub, chciałam aby zabawa była w jakiś sposób niecodzienna. Z tego właśnie powodu skupiłam się nie tylko na wyborze pięknej sali i wyszukanych dekoracji, ale również na znalezieniu nieszablonowej oprawy muzycznej. Chociaż nie mieszkam w górach, moja rodzina ma góralskie korzenie, w związku z czym zależało mi na wprowadzeniu tego rodzaju muzyki do repertuaru.

Eklektyczny weselny zespół muzyczny

zespół muzyczny na wesele wrocławMuszę przyznać, że nie przypadła mi zbytnio do gustu wizja dj’a weselnego. Znacznie bardziej wolę utwory wykonywane na żywo. Na szczęście polecony został mi zespół muzyczny na wesele Wrocław. Gdy skontaktowałam się z przedstawicielem grupy muzycznej, wiedziałam już, że współpraca będzie owocna. Zespół składał się z kilku osób grających na instrumentach oraz z wokalisty. Gdy zapytałam o możliwość wprowadzenia do repertuaru utworów góralskich, natychmiast zostało mi zaprezentowane kilka aranżacji odpowiednich utworów. Byłam zachwycona i zdecydowałam się zarezerwować termin. Muszę przyznać, że moi goście weselni byli pod wrażeniem oprawy muzycznej. Zespół idealnie łączył preferowane przeze mnie utwory góralskie, z tradycyjnymi piosenkami weselnymi oraz z najnowszymi hitami, w związku z czym wszyscy bawili się bardzo dobrze. Dodatkowo osoby grające na instrumentach okazały się prawdziwymi wirtuozami, w związku z czym przerwy na jedzenie umilały nam przyjemne melodie. Dokonałam zatem najlepszego możliwego wyboru.

Decydując się na wybór weselnego zespołu muzycznego, szukałam kogoś, kto jest w stanie połączyć różne rodzaje utworów. Na szczęście udało mi się wybrać dobrze, a zespół zachwycił nie tylko mnie, ale również moich gości. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi i serdecznie polecam teraz ten zespół wszystkim, których czeka podobna impreza.