noclegi nad morzem

Wczasy nad morzem wśród zielenie – noclegi Pobierowo

Sarbinowo i Pobierowo to 2 urokliwe miejscowości położone nad morzem, oddalone od siebie około sto kilometrów. Czarujące wsie w sąsiedztwie natury i morza przyczyniają się do tego, że wczasowicze chętnie wybierają te obszary na wczasy nad Bałtykiem. Zanim jednak postanowisz się tam wybrać, dobrze jest zaznajomić się z rozrywkami, które oferują.

Wczasy Pobierowo są perfekcyjną propozycją zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Ta mała miejscowość liczy sobie niewiele ponad 1000 mieszkańców, jednak jest niesamowitą nadmorską miejscowością wypoczynkową wraz z kąpieliskiem. Poza tym, miasteczko te posiada niesamowicie specyficzny pasmowy rozkład krajobrazu, gdzie góruje akwen morski obrzeżony linią piaszczystego brzegu, nad którym unosi się brzeg klifowy. Ważną informacją jest także fakt, iż Pobierowo dysponuje najbardziej postępowym i różnorodnym zapleczem sypialnianym oraz kulinarnym|rozwiniętą różnorodną bazą sypialnianą oraz restauracyjną w gminie Rewal. Wszelkie osoby zaciekawione wyjazdem w to miejsce z pewnością odnajdą odpowiednie noclegi Pobierowo, w których przyjemnie spędzą wczasy. Do innych walorów turystycznych miejscowości wliczyć trzeba szczególnie ulokowanie nad morzem, czyste kąpieliska a także sosnowe lasy. Sarbinowo natomiast leży w powiecie koszalińskim i liczy sobie niecałe 600 mieszkańców. Tak jak we wspomnianym Pobierowie, w Sarbinowie mieści się kąpielisko o długości stu metrów. Wczasy Sarbinowo są idealną opcją dla osób, które nie przepadają za rzeszą turystów – niewielka liczba rezydentów gwarantuje niezakłócony spokój w trakcie urlopu. Domki letniskowe Sarbinowo z pewnością wszystkim urlopowiczom spodobają się, a poza spędzaniem czasu na piaszczystych oraz pięknych plażach, można pokusić się o poznanie tego niewielkiego miasteczka.

W Sarbinowie znajduje się kościół, który wzniesiony został u progu XX wieku. Na jego murach zamieszczono stacje krzyżowe wykonane przez malarza Nowosielskiego. Kolejną, interesującą atrakcją turystyczną, jest zabytkowa chałupa z początku XIX wieku, która stanowi perfekcyjny przykład chałupy rybackiej.