Transport i dźwig w jednym

Problem z przemieszczeniem ciężkiego ładunku może przyprawić o ból głowy. Należy zamówić transport oraz dźwig, czyli dwie firmy do uzgodnień, a więc dwa rachunki do zapłaty. Często zdarza się, że panowie z obydwu firm przemądrzają się, zamiast brać się do roboty. Na szczęście jest sposób na uniknięcie takiej stresowej sytuacji.

HDS sprawnie podniesie i przewiezie ładunek

usługi transportowe hds łódźWiększość przewożonych ładunków mieści się w górnej granicy kilkunastu ton. Jest to waga spora, dlatego z pewnością niezbędny jest odpowiedni dźwig. Do transportu potrzebny będzie również przystosowany samochód. Mogłoby się wydawać, że jesteśmy zmuszeni do uzgadniania w zasadzie tej samej sprawy z dwoma firmami. Nic bardzie mylnego, ponieważ kompleksowo wszystkim zajmą się firmy pełniące usługi transportowe hds łódź na swoim terenie posiada wiele przedsiębiorstw świadczących takie prace. Hds jest półciężarówką z otwartą naczepą o powierzchni kilkunastu m2. Za kabiną zamontowany jest żuraw. Takie rozwiązanie przede wszystkim pozwala na zaoszczędzenie miejsca, gdyby rozładunek byłby prowadzony przez dźwig. Odchodzą nam koszty związane z wynajęciem tego dźwigu i ludzi do jego obsługi. Jedna załoga, w ramach jednej firmy, zajmuje się załadunkiem, transportem i rozładunkiem, co znacznie przyspiesza czas trwania całej operacji. Profesjonalne firmy powinny posiadać niezbędne zawiesia, pasy i liny, jednak radzę uzgodnić to przed podpisaniem umowy.

Usługi hds za jednym zamachem rozwiążą nam problem zorganizowania transportu i dźwigu. Pamiętajmy, że żuraw może podnieść ciężar o odpowiedniej wadze, a platforma samochodu ma określoną powierzchnię. Przed podpisaniem umowy poprośmy o stosowne dokumenty potwierdzające, że hds jest sprawny, a obsługa posiada odpowiednie zaświadczenia.