Szklana kabina prysznicowa w łazience

Kiedy moja córka Angela oznajmiła mi, że kupuje własne mieszkanie, to bardzo się ucieszyłem. Zawsze wiedziałem, że ta dziewczyna w życiu sobie poradzi. Była zaradna, potrafiła zadbać o własne interesy i wykazywała się ogromnie wysoką inteligencją. W maju się wyprowadziła do własnego mieszkania.

Posiadanie nowoczesnej kabiny prysznicowej ze szkła

kabina prysznicowa ze szkłaCórka zajmowała całe piętro w domu i mogłem po jej wyprowadzce przeprowadzić remont. Skupiłem się na łazience, bo była w niej wanna, która zajmowała dużo miejsca. Chciałem zamontować prysznic, bo w taki sposób właśnie lubiłem się myć. Nie miałem po co czekać, dlatego od razu zabrałem się za załatwianie prysznica. Wannę oddałem sąsiadowi, bo była w doskonałym stanie a on akurat taką chciał. W sklepie pojawiłem się prawie przed zamknięciem, ale miałem jeszcze sporo czasu na wybór prysznica. Spodobało mi się takie nowoczesne rozwiązanie, w którym była kabina prysznicowa ze szkła i prezentowała się dokładnie tak jak chciałem. Sprzedawcę poprosiłem, żeby przekazał mi kilka informacji na temat tej kabiny. Nigdy wcześniej nie miałem szklanej kabiny prysznicowej i musiałem upewnić się, ze jest dla mnie odpowiednia. Kabina była wykonana z solidnego i bardzo bezpiecznego szkła, dlatego zdecydowałem się ją kupić. Nie wykupiłem usługi jej montażu, bo mój sąsiad się na tym znał. W zamian za wannę obiecał mi zamontować kabinę całkowicie za darmo. Skorzystałem z jego propozycji. W weekend miałem już prysznic i mogłem z niego korzystać.

Córka często mnie odwiedzała i opowiadała jak jej się samej mieszka. Doskonale sobie radziła, co mnie wcale nie dziwiło. To była wspaniała dziewczyna i byłem dumny, że była moją córką. Lubiłem się nią chwalić kolegom z pracy, bo miałem czym. Taka córka to skarb.