Srebrna bransoletka jako uzupełnienie stylizacji

Wielkimi krokami zbliża się wiosna. Chyba wszyscy mamy już dosyć zimna i szarości. Dlatego z wielką radością witamy cieplejsze i bardziej słoneczne dni. Wiosnę witają także sklepy odzieżowe. Już jakiś czas temu pojawiły się w nich najnowsze kolekcje na letni sezon. Można więc się przyjrzeć, co powinno się znaleźć w naszych szafach. Na pewno będą królować lekkie kreacje z delikatnymi dodatkami. 

Delikatne bransoletki na wiosnę

bransoletki damskie srebrneJak co roku nowy sezon wiosenno – letni wita nas nowymi trendami. W sklepach już jakiś czas temu pojawiły się nowe propozycje od projektantów. Widać gołym okiem, że w tym sezonie stawiamy na zwiewne kreacje, najlepiej w kwiaty. Ważną rolę w stylizacjach odgrywać będą dodatki, które jednak mają być również delikatne, jak cały strój. Największym hitem mają być bransoletki damskie srebrne, zakładane niemal do wszystkiego. Takie bransoletki mogą być noszone po kilka sztuk na jednej ręce. Mają one przede wszystkim podkreślać subtelność damskiej dłoni. Najmodniejsze bransoletki to po prostu srebrne łańcuszki z delikatnymi dodatkami, na przykład w postaci motywów roślinnych. Przewijającym się wzorem są też na przykład motylki. Do takich bransoletek dobrze pasują również srebrne kolczyki, tematycznie pasujące do siebie nawzajem. Srebrną biżuterię najlepiej kupować w sklepach jubilerskich. Samo srebro nie jest takie drogie, a kobiety je uwielbiają. Kolorystycznie pasuje praktycznie do wszystkiego. 

Jednym z ważniejszych elementów stylizacji w sezonie wiosenno- letnim są dodatki w postaci srebrnej biżuterii. Projektanci stawiają przede wszystkim na srebrne bransoletki, które komponuje się niemal ze wszystkim. Mają je na rękach kobiety ubrane elegancko ale też na co dzień i bardziej w sportowym stylu. Barnsoletki mają być przede wszystkim delikatne.