Projektowanie wnętrz w województwie małopolskim

Jakiś czas temu kupiliśmy dom w okazyjnej cenie, jednak nie było nas jeszcze stać wtedy na remonty. Odkładaliśmy pieniądze i stwierdziliśmy z mężem, że kiedy nadejdzie pora, to w końcu się tym zajmiemy. Jednak dużo czasu minęło i to odwlekaliśmy i w końcu musiałam się tym zająć. Trzeba było się w końcu do tego domu przenieść.

Czas zaprojektować pomieszczenia w domu

projektowanie wnętrz małopolskieDom był dość duży, więc sami nie dalibyśmy rady wszystkiego rozplanować. Niezbędne było tu projektowanie wnętrz małopolskie dlatego postanowiliśmy skorzystać z pomocy specjalisty, który doradziłby nam, gdzie jakie pomieszczenie nadaje się najbardziej. W domu była tylko łazienka i toaleta, więc resztę pomieszczeń musieliśmy zrobić. Chciałam, żeby pomieszczenia były jasne i przestronne. W poprzednim mieszkaniu pozwoliliśmy sobie je za mocno zagracić. Nie wiedzieliśmy też, jakie kolory wybierać i nasz wybór padł na trochę zbyt ciemne. Sami na pewno nie dalibyśmy rady zrobić tego porządnie,tak więc projektant wnętrz był niezbędny, żeby nam doradzić i podpowiedzieć. Spotkaliśmy się z projektantem za tydzień, powiedzieliśmy o naszych oczekiwaniach i o tym, jakie kolory lubimy. Wiele osób korzysta teraz z pomocy projektantów, ponieważ to, jak mieszkamy i czy czujemy się komfortowo w naszym domu jest niezwykle ważne. Projektant zanotował wszystko, pozadawał jeszcze kilka pytań i rozejrzał się po domu. Byliśmy ciekawi, co takiego dla nas wymyśli i nie mogliśmy się doczekać.

Zadowoleni otrzymaliśmy projekt od projektanta wnętrz już w następnym tygodniu. Ja nie chciałam nic zmieniać, bo bardzo mi się spodobało, jedynie mąż chciał przestawić kanapę z telewizorem w salonie trochę bardziej do okna. No ale tak, dla mężczyzny to najważniejsze miejsce w całym domu, to nie ma co się kłócić.