Potrzebowałem apartamentu w Zakopanem

Bardzo lubimy z żoną aktywny wypoczynek. Co roku wyjeżdżamy przynajmniej raz w góry. Najczęściej do naszego pięknego Zakopanego. Ostatnio nie mogliśmy sobie na to pozwolić, ponieważ urodził nam się syn i zwyczajnie był na to za mały, a my nie mieliśmy go z kim zostawić. W końcu mały podrósł i postanowiliśmy wyjechać razem z nim i zarazić go do takiej formy aktywności.

Poszukiwania odpowiedniego apartamentu w Zakopanem

apartamenty zakopane krzeptówkiOczywiście jak zwykle to robimy, chcieliśmy zarezerwować apartament tam gdzie praktycznie zawsze nocowaliśmy. Niestety miła gospodyni, nasza dobra znajoma poinformowała nas, że nie ma nic wolnego w tym terminie. Zawiedzeni musieliśmy poszukać jakiegoś innego lokum. W tym celu usiedliśmy do komputera i w wyszukiwarce wpisaliśmy frazę – apartamenty zakopane krzeptówki. Wyskoczyło nam wiele pozycji, dlatego skorzystaliśmy z opcji filtrów. Wpisaliśmy interesującą nas datę oraz liczbę osób, do tego chcieliśmy mieć wannę, aby móc wygrzać się, gdy zmęczeni wrócimy po całym dniu spacerów wśród górskich szczytów. Opcji to wyboru nie było wiele, postanowiliśmy obejrzeć apartament, który według ocen i opinii użytkowników był najlepszy. Ze zdjęć wywnioskowaliśmy że jest bardzo ładny i przestronny. Nie było na co czekać, zarezerwowaliśmy ten apartament, ponieważ cena była również bardzo atrakcyjna. Pozostało nam tylko uiszczenie zaliczki, zrobiliśmy to natychmiast.

Po przyjeździe pod wskazany adres przywitała nas miła gospodyni. Zaprowadziła naszą trójkę do naszego apartamentu. Wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach, widać było, że wszystko jest zadbane i bardzo czyste. Łazienka była bardzo przestronna i miała udogodnienia takie jak taborecik dla naszego syna, aby łatwiej mu było dosięgnąć do umywalki i na przykład umyć ręce czy zęby.