Poszukiwania kopert foliowych

Zajmuje się małym domowym biznesem. Produkuje indywidualnie grawerowane breloczki w różnych kształtach. Ostatnio rozszerzyłam trochę swoją ofertę i zaczęłam proponować moim klientom sprzedaż wysyłkową. Maiłam bardzo duży popyt na takie usługi. Szybko zauważyłam, że zwykłe papierowe koperty są zbyt słabe na takie wysyłki. Jednakże koperty foliowe okazały się dla nich świetną alternatywą.

Zalety kopert foliowych

koperty folioweBreloczki mają często ostre kanty i po prostu przedziurawiały one koperty papierowe i kartonowe. Przyjaciółka doradziła mi koperty foliowe jako świetną alternatywę. Wypróbowałam je i okazały się świetnym wyborem. Koperty foliowe są dużo bardziej odporne na przebicia. Dodatkowo mają masę innych zalet takich jak wodoodporność czy dużą wytrzymałość na obciążenie. Dzięki temu świetnie nadają się na wysyłkę przedmiotów o większych gabarytach oraz cięższych niż zwyczajna kartka papieru. Podobało mi się w nich również to, że posiadają pasek samoprzylepny ułatwiający poprawne i mocne zamknięcie koperty. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Dostępne są one w różnych formatach, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć kopertę foliową o odpowiednich dla mnie wymiarach. Nie bez znaczenia był dla mnie również fakt, że koperty foliowe są bardzo lekkie, dzięki czemu nie dodają dodatkowej wagi dla przesyłki i nie zwiększają kosztów pocztowych.

Istotne było dla mnie również to, że koperty foliowe są akceptowalne jako opakowanie przesyłki przez wszelkie firmy kurierskie i pocztowe. W związku z tym, nigdy nie miałam żadnych problemów z wysyłką bez względu na to, jaką opcję dostawy wybrał mój klient. Odkąd odkryłam te koperty foliowe zawsze zakupuje je w dużych, hurtowych ilościach, ponieważ tak wychodzi taniej niż kupno pojedynczych sztuk.