Obozy i zielone szkoły

Słoneczna to profesjonalny ośrodek hotelowy, jaki zapewnia osobom potrzebującym porządnego wypoczynku wszystko to, czego potrzeba wszystkim w wakacje. Eleganckie pokoje o zróżnicowanym standardzie, atrakcyjne krajobrazy, spokój, doskonałe jedzenie przygotowywane przez doświadczonych kucharzy oraz wiele atrakcji. Słoneczna zapewnia organizację szkoleń, a także pozostałych wycieczek, jakie pomagają połączyć kwestie edukacyjne z przyjemnym wypoczynkiem nad jeziorem, pysznym jedzeniem i wspaniałymi atrakcjami.

Jeżeli organizujesz urlop nad jeziorem Jaroszewskim, to zajrzyj koniecznie na stronę pensjonatu Słoneczna i zobacz, co oferuje. Można skorzystać z pokoi dla 2 albo trzech gości, lecz również zestawów połączonych ze śniadaniem, które pobudzi wszelkiego wczasowicza i napędzi go pozytywnie do zwiedzania regionu i aktywnego wypoczynku. Ośrodek oferuje także przestronne domki wypoczynkowe, doskonałe dla ekip większych, które pragną wypocząć we własnym gronie w komfortowych domkach. Ośrodek zapewnia również pyszne jedzenie, którego cechą jest niska cena i wysokie wartości odżywcze. Pokoje gościnne są eleganckie i wygodnie zaaranżowane, by sprostać oczekiwaniom każdego gościa. Jeżeli organizujesz wypoczynek w ostatnich ciepłych dniach wakacji, to zdecyduj się na pobyt nad jeziorem Jaroszewskim, które charakteryzuje niezwykły klimat o wszelkiej porze roku.

Najlepiej zamelduj się w hotelu Słoneczna, który zagwarantuje ci nieskrępowaną atmosferę, obozy Sieraków, pyszne wyżywienie i komfortowy pokój, a dodatkowo szereg atrakcji, dla których trzeba zobaczyć ten rejon Wielkopolski.