Namiot imprezowy w sprzedaży

Mam swoją własną działalność gospodarczą, którą z powodzeniem zajmuję się od bardzo dawna. Minęło już ponad dwadzieścia lat odkąd zaczęłam zarządzać, a dokładnie było dwadzieścia siedem lat temu. Nasz firma jest w rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenie, ja otrzymałam ją po rodzicach. Należała ona oryginalnie do mojego prapradziadka od strony ojca.

Produkujemy i sprzedajmy altany namiotowe na imprezy

namioty imprezowe sprzedażFirma jest zarówno producentem jak i sprzedawcą, a ostatnio zaczęliśmy także wynajmować swoje wyroby, co jest bardzo opłacalnym zajęcie. W wielkim skrócie zajmujemy się trzema rzeczami, wyglądają one po kolei w następujący sposób: namioty imprezowe produkcje, namioty imprezowe sprzedaż oraz namioty imprezowe wynajem. Tak też nazywają się trzy nasze budynki, które wedle nazwy odpowiedzialne są za dane sprawy w firmie. Produkujemy rocznie miliony różnych namiotów. Cena takiego namiotu zależy przede wszystkim od jego wielkości. Kolejną sprawą jest materiał jaki został użyty do jego uszycia. Generalnie staramy się szyć z jak najlepszych materiałów, ale zdarzają się również trochę gorsze, które są wprost proporcjonalnie tańsze. Nasze namioty występują w różnych kolorach i wzorach. Robimy także modele na specjalnie zamówienia na przykład z naszytą lub wydrukowaną nazwą danej firmy. Takie modele są bardzo pożądane wśród naszych klientów. Są to zazwyczaj firmy, które organizuje imprezy okolicznościowe dla na przykład swoich pracowników. W lecie mamy bardzo dużo zamówień na nasze produkty.

Generalnie jest to bardzo opłacalny biznes. W szczególności teraz, gdzie obok sprzedaży zajęliśmy się także wynajmowanie naszych namiotów. A mieliśmy ich bardzo dużo na stanie, także nie było żadnego problemy z dostępnością towaru. Występujemy także na targach.