Męskie i damskie koszule flanelowe

Moda na flanelę nie przemija. To niedrogi, stylowy materiał, który nadaje się do łączenia zarówno z dżinsami, jak i elegancką spódnicą. Koszule flanelowe w wersji damskiej męskiej prezentują się podobnie. Rożnica może dotyczyć specyficznego kroju. Mężczyźni zwykle wolą klasykę, zwłaszcza, jeśli przyzwyczaili się do odpowiedniego kroju, kobiety lubią nowości i zmiany.

Nowe fasony flanelowych koszul

koszule flaneloweDługie flanelowe koszule w kratę, to jeden z elementów luźnego stylu miejskiego. Takie koszule mogą z powodzeniem zastępować lekką kurtkę czy sweter. Można je nosić jako okrycie o dowolnej porze roku. Ich plusem jest łatwe użytkowanie. nie wymagają częstego pasowania, gdyż dobrze wyglądają nawet lekko pogięte, wyjęte z torby lub plecaka. Flanela posiada wzór z szerokiej lub drobnej kratki. Koszula może mieć jedną lub dwie kieszonki. Podobnie rzecz wygląda z zakończeniem. Proste, męskie koszule zwykle mają proste, odcinkowe zakończenie. Kobiety chętnie wybierają okrągłą linię zakończenia. Dzięki temu koszula w wersji damskiej ma więcej zastosowań i można ją nosić właściwie przez cały rok. Latem i wiosną zamiast kurtki a zimą sprawdza się jako ciepła bluza. Koszule flanelowe nie wychodzą z mody i są znakiem rozpoznawczym wielu celebrytów. Bez trudu urozmaica prosty, codzienny look. Takie koszule mają w swojej ofercie hipermarkety, sieciówki i projektanci mody.

Koszula flanelowa stała się znakiem rozpoznawczym wielu celebrytów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest ulubionym elementem damskiej i męskiej garderoby od pokoleń. Gościła w szafie naszych rodziców, a teraz młode mamy kupują mini koszulki flanelowe swoim pociechom. Jest to uniwersalny fason dostępny bez zmian w różnych modelach kolorystycznych i dlatego flanela stałą się marką sama w sobie.