Lekkie przyczepki Qeridoo

Jeżeli lubimy jeździć na rowerze, to z pewnością nie chcemy z tego rezygnować kiedy będziemy mieli dzieci. Poza tym maluchy bardzo lubią ruch, spacery i liczne przejażdżki różnymi środkami transportu, więc podróż z rodzicem na rowerze będzie doskonała.

Z czego są wykonane przyczepki rowerowe?

przyczepka rowerowa qeridooWycieczka na rowerze z dzieckiem, może być dla niego świetną atrakcją i okazją do poznania świata z nieco innej perspektywy niż do tej pory. Na rynku znajdziemy sporo sprzętu rowerowego, w którym możemy przewozić dzieci w różnym wieku. Przyczepka rowerowa Qeridoo przeznaczona jest dla niemowlaków, ale też starszych dzieci, bo posiada możliwość zapięcia specjalnego fotelika dla niemowlaków i posiada pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa dla kilkuletnich dzieci. Jej budowa składa się z aluminiowych elementów i poszycia z materiału wodoodpornego. Elementy wykończeń, takie jak uchwyty i zapięcia, są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Przyczepka może służyć także jako klasyczny rower do biegania, albo do spacerowania, bo poręcz do trzymania wózka posiada funkcję regulacji. Wewnątrz gondoli jest wygodne siedzisko z zagłówkiem, który możemy sobie ustawić na dowolnej wysokości, aby dostosować oparcie do wzrostu dziecka. Maluchy mają sporo miejsca do siedzenia i mogą się nawet położyć jeżeli poczują się zmęczone. Przyczepkę możemy łatwo złożyć i rozłożyć dzięki systemowi błyskawicznego składania FX. Światła odblaskowe zwiększają widoczność po zmroku, więc możemy spokojnie robić dłuższe wycieczki z maluchem.

Wysoka jakość, dbałość o każdy szczegół i bezpieczeństwo, charakteryzuje przyczepki firmy Qeridoo. Możemy je kupić w większości sklepów rowerowych i w internecie. Ich ceny zaczynają się od około tysiąca złotych, a maksymalnie mogą kosztować dwa tysiące złotych.