Kreatyna z kwasem jabłkowym

Na rynku jest wiele różnych suplementów diety. TCM jest najstarszym i najbardziej popularnym suplementem występującym na rynku sportowców. Jest to połączenie kreatyny znanej każdemu z kwasem jabłkowym. Wpływa on głównie na stymulację insuliny, transportem kreatyny do mięśni.

Zalety jabłczana kreatyny

jabłczan kreatynyPołączenie kreatyniny z kwasem jabłkowym ma postać białego, jak i bezwonnego proszku. Jabłczan kreatyny posiada wiele zalet. Nie powoduje on przede wszystkim problemów z trawieniem, ponieważ własnie kwas jabłkowy, który posiada w składzie odpowiedzialny jest za zwiększenie bakterii trawiennych, a także aktywność enzymów. Jest on bardzo stabilny, co sprawia, że nie ulega on szybkiemu przekształceniu się do kreatyniny. Kolejną jego zaletą jest to, iż jest dużo bardziej wydajny od innych form kreatyny. Może on również pomagać w pracy nerek. Wiadomo, że wszystkich sportowców interesują głównie efekty sportowe jakie niosą im suplementy diety. Dlatego ważną zaletą jabłczana kreatyny jest to, iż zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni. Jabłczan kreatyny produkuje energię w naszym organizmie, dlatego zażywając go regularnie zmniejsza się możliwość pojawienia się przewlekłego zmęczenia, a także bóle mięśni po intensywnym wysiłku. Bardzo wiele kulturystów korzysta z danej suplementacji. Jednak obecnie sięgają po nie osoby, które biorą udział w sportach wytrzymałościowych, sprinterskich. Jest on bardzo popularną suplementacją wśród sportowców.

Ogólnie mówiąc kreatyna z kwasem jabłkowym jest bardzo popularna wśród większości sportowców. Jest to forma kreatyny, która działa i przynosi korzyści w wielu sportach, nie tylko siłowych. Można je zakupić w sklepach z suplementacją dla sportowców. Suplement ten nie zatrzymuje wody w organizmie co jest jego zaletą.