Jak odzyskać kobietę która odeszła do innego?

W życiu zdarza się, że rozstajemy się, czasami po wielu latach bycia w szczęśliwym w związku. Takie jest życie, trudno przewidzieć koleje losy. Mój serdeczny przyjaciel zadał mi wczoraj pytanie: ,,jak odzyskać kobietę która odeszła do innego mężczyzny?” Odpowiedziałam, żeby dał sobie z nią spokój. Jeżeli kobieta odchodzi, to przestaje kochać. U kobiet najpierw pojawia się zdrada tzw. psychiczna, a później zaczyna działać. Ja sama zawsze kieruję się emocjami, bywa, że tego mocno żałuję. Racjonalnie myślą panowie, jeżeli są na tyle dojrzali.

Etapy odzyskiwania kobiety która odeszła

jak odzyskać kobietę która odeszłaJeżeli zastanawiasz się, jak odzyskać kobietę która odeszła, dobrze przemyśl, dlaczego tak się stało. Być może nie zaspakajałeś jej potrzeb. Nie mam tutaj na myśli wyłącznie tych materialnych, ale mówię o potrzebach duchowych, mentalnych. Czy oprócz fizyczności łączyło was coś więcej? Czy rozumieliście się bez słów? Jeżeli kobieta odchodzi, to czuje braki emocjonalne. Bywa, że wpada w alkoholizm wcześniej albo zajada smutki czekoladą. Ostatnio czytałam, że połowa kobiet woli czekoladę od seksu. Coś w tym jest, niestety. Trochę wina leży po stronie zabieganych panów, którzy chyba lepiej dbają o swoje auta, aniżeli o kobietę. To nie jest regułą, nie chcę być niesprawiedliwa, ale takie zjawisko jest częste. Warto zainwestować w partnerkę i poświęcić jej więcej czasu, aby zacząć rozmawiać.

W związku najważniejsza jest rozmowa. Nie będziesz głowił się, jak odzyskać kobietę która odeszła, jeśli będziesz z nią zawsze otwarty i szczery. Do tego warto nauczyć się sztuki kompromisu i akceptacji samego siebie. Osoba, która sama siebie nie lubi, nie jest w stanie dać szczęścia drugiemu człowiekowi. O miłość należy dbać jak o kwiaty, nieustannie ją pielęgnować, aby nie wymarłą na zawsze.