Jak działa marihuana medyczna?

Marihuana medyczna jest niczym innym, jak zwykłą marihuaną, ale pozbawioną działania psychoaktywnego, bowiem zawartość THC jest w niej śladowa. Setki badań, jakie na niej przeprowadzono, jednoznacznie wskazują jej wszechstronne zalety. 

Ziarna medycznej marihuany 

marihuana medyczna nasionaNa początek należy jednoznacznie zapewnić, że nasiona medycznej marihuany są legalne. Dotyczy to ich zakupu, posiadania, a także sprzedaży. Nie istnieją też żadne limity określające ilość, jaką możemy kupić lub sprzedać. Wśród najbardziej popularnych nasion wyróżnia się przede wszystkim medyczną marihuanę, która ma dużą zawartość dobroczynnego CBD. Jeżeli zainteresowała nas marihuana medyczna nasiona tej rośliny można kupić w sklepach internetowych. Oferują one ziarna leczniczych konopi od holenderskich, szwajcarskich oraz amerykańskich dostawców. Produkt jest sprzedawany pojedynczo, a także w pakietach, dzięki czemu zapłacimy znacznie mniej. Koszt nasion medycznej marihuany to około kilkunastu złotych za sztukę, a kiedy zdecydujemy się je kupić w pakiecie liczącym pięć i więcej sztuk, to cena spadnie o kilkanaście procent. Nasiona medycznej marihuany bardzo łatwo rozpoznać na pierwszy rzut oka, dlatego też nie może być mowy o pomyłce. Jednak pamiętajmy, by unikać zakupów u niesprawdzonych dostawców, ponieważ wtedy, nigdy nie wiemy, co dostaniemy. Natomiast renomowane sklepy internetowe sprzedają wyłącznie towar certyfikowany i atestowany z najlepszych upraw, co łatwo można sprawdzić na etykiecie produktu. 

Należy pamiętać, że nasiona należy przechowywać w miejscach suchych i zaciemnionych, ponieważ tylko wtedy zachowają swoje właściwości. Trzeba mieć na uwadze, że polskie prawodawstwo zabrania sadzenia marihuany, nawet leczniczej, dlatego nasiona sprzedaje się w celach kolekcjonerskich.