Córce podoba się nowe mieszkanie

Moja córka niedawno pisała maturę. Sama nie wiem kiedy ten czas zleciał. Pamiętam jak pierwszy raz zaprowadzałam ją do szkoły podstawowej a ona już rozgląda się za studiami. Zdecydowanie za szybko leci ten czas. Córka wczoraj rozmawiała ze mną odnośnie studiów i poinformowała mnie, że zdecydowała się startować do Warszawy. Dokumenty zawiozła i pozostało mi trzymać kciuki żeby się dostała i powoli spełniała swoje marzenia.

Córka wybrała mieszkanie w Warszawie

mieszkania na sprzedaż warszawaTrochę byłam zawiedziona że chce wyjechać z Poznania ale chciałam dla niej jak najlepiej. Mam pracę mobilną więc będę mogła ją często odwiedzać, w końcu to moja jedyna córka. Kiedy dowiedziałyśmy się, że córka dostała się na wymarzone studia od razu rozpoczęłam poszukiwania mieszkania dla niej. Chciałam zrobić jej niespodziankę. Bardzo dobrze zarabiam i nie chciałam żeby córka mieszkała w akademiku. Sama pamiętam, że warunki są różne a ja chciałam żeby mogła się w spokoju uczyć i rozwijać. Mieszkania na sprzedaż warszawa są dosyć drogie ale wiedziałam, że moja córka na to zasługuje. Postanowiłyśmy pojechać wspólnie i obejrzeć kilka lokalizacji. Córka zdecydowała się na mieszkanie dwupokojowe blisko swojej przyszłej uczelni. Postanowiła, że jeden pokój wynajmie i dzięki temu nie będzie czuła się samotnie w nowym mieście. Ucieszyłam się z jej decyzji. Córka poznała już jakąś koleżankę kiedy składała dokumenty.

Okazało się, że Sabrina jest z Toruniu i tak jak moja córka nie zna nikogo w Warszawie. Wszystkie mieszkania w Warszawie bardzo mi się podobały. Były ładnie urządzone. zależało nam na tym żeby córka od razu mogła się do niego wprowadzić i żeby rachunki nie były wysokie. Córka wybrała mieszkanie blisko parku i sporo czasu w nim spędza na spacerach. Ciesze się, że mogłam córce pomóc w jej starcie.