Autka na akumulator

Rynek zabawek jest obecnie przepełniony mnóstwem modeli zabawek dla dzieci w każdym wieku. Znajdziemy lalki dla dziewczynek, klocki dla obu płci, czy resorówki dla chłopców. Są także zdalnie sterowane zabawki, które mogą być zasilane na akumulator.

Jak działa auto na akumulator?

auta dla dzieci na akumulatorZdalnie sterowane zabawki umożliwiają zabawę dziecku razem z rodzicem i dostarczają wiele radości. Natomiast zabawki, które pozwalają dzieciom się niezależnie od rodziców poruszać, są szczególnie interesujące dla naszych pociech. Jednym z takich przykładów są auta dla dzieci na akumulator, które samodzielnie się poruszają. Są dwie opcje kierowania takim pojazdem, dziecko samodzielnie prowadzi samochód, lub robi to za niego rodzic, dzięki pilotowi zdalnie sterowanemu. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zawsze może się zdarzyć, że maluch nie będzie chciał już sam jechać samochodem, lub zwyczajnie nie będzie jeszcze umiał, więc rodzic zrobi to za niego. Pilot ma zasięg do kilku metrów więc spokojnie idąc na spacer możemy go obsługiwać. Akumulator wymaga ładowania co parę dni, ponieważ w pełni naładowany umożliwia nieprzerwaną jazdę przez maksymalnie kilka godzin. Auto posiada amortyzatory, dzięki którym jazda po każdej nawierzchni jest komfortowa. Wnętrze samochodu znacznie odbiega od tego jakie dzieci widzą w prawdziwych autach, ale mają kierownicę z klaksonem, dwa pedały odpowiadające za jazdę do przodu i hamowanie, boczne lusterka oraz światła przednie i tylne. Dzieciom z powodzeniem wystarcza tyle elementów.

Maluch w takim pojeździe na spacerze z pewnością wywoła spore zainteresowanie nie tylko wśród dzieci, ale także wśród ich rodziców. Nie każdego rodzica stać na zakup takiego pojazdu, gdyż nie należą do tanich zabawek. Najtańszy samochód kosztuje około pięćset złotych.