Analogiczny zegarek w mercedesie

Nowoczesne samochody naszych czasów to nie tylko wygoda i swoboda jazdy, ale również innowacyjny wygląd oraz prestiż. Auta osobowe zaczynają coraz bardziej przypominać te, które widujemy na ekranach naszych telewizorów, gdy oglądamy na przykład wyścigi formuły 1. Oczywiście, są one przystosowane do nieco innych warunków, jednak idea wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego pozostaje taka sama.

Prestiżowe zegarki w mercedesach

zegarek do mercedesaJednym z droższych a zarazem, prestiżowych samochodów, które widzimy podczas wyścigów i na co dzień na drogach, jest mercedes. Coraz to nowsze modele są wyposażone w innowacyjne gadżety, które nie zawsze wpływają bezpośrednio na komfort jazdy, a na nasz wizerunek. Oczywiście w żadnym wypadku jedno nie wyklucza drugiego. W kokpitach naszych pojazdów również powinniśmy się czuć ważnie i swobodnie, co ma wpływ na oba te czynniki. W nowych modelach tych samochodów, odnajdziemy jeden element, który stał się ich podstawowym wyposażeniem. Jest to elegancki analogowy zegarek do mercedesa, który zdecydowanie zwiększa prestiż posiadacza tej maszyny. Wykorzystanie takiego pomysłu, to była tylko kwestia czasu. Jest to bowiem samochód przeznaczony dla ludzi z wyższych sfer, głównie za sprawą jego ceny. W dawnych czasach zegarki były symbolem władzy i prestiżu, posiadali je ludzie, którzy sprawowali najważniejsze urzędy. Nic więc dziwnego, że elektroniczny zegar występujący praktycznie w każdym pojeździe, w tym wypadku został zastąpiony jego klasyczną wersją z elegancką tarczą. Zabieg ten spodobał się wielu ważnym osobistościom, a także samym kierowcom formuły 1.

Ciekawostką jest, że firma odpowiedzialna za projektowanie zegarków do mercedesa, zaczęła również wydawać egzemplarze zakładane na rękę. Pomysłodawcami pierwszych wzorów, byli właśnie kierowcy formuły. Dzięki temu każdy, niezależnie od stanowiska jakie piastuje, może cieszyć się pięknym zegarkiem, zdobiącym jego dłoń, na wzór tych które montowane są w ekskluzywnych modelach marki mercedes.